Skip links

Sıkça Sorulan Sorular

Elbette Hayır! Sistem sizden herhangi bir şifre veya özel bilgi talep etmez. İzleyiciBotu.com ‘a kayıt olurken telefon numarası ile doğrulama yapmak gereklidir. Telefon numaranızı kesinlikle reklam veya spam nedeni ile talep etmiyoruz. E-mail adresleri doğru girilmediği için genellikle doğrulama aşamasında sorunlar yaşıyoruz. Bu konuyu kökten çözmek için Sms doğrulaması getirdik. Hepsi Bu!

Aslında çok basit! Suistimale çok açık bir konu olması sebebi ile ne yazık ki sizlere twitch izleyici botu ücretsiz servisi sunamıyoruz. Dilerseniz Twitch Günlük İzleyici Botu ve/veya Twitch Saatlik İzleyici Botu planlarımızdan birini alarak deneyebilirsiniz. Ödeme aldığımız aracı kuruma göz attığınızda ise BDDK onaylı kurum olduğunu göreceksiniz. 7/24 Canlı Destek sağlıyoruz. Günün her saati bize yazabilirsiniz ve sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Bize 7/24 canlı destek servisimizden ulaşabilirsiniz. Operatörlerimiz size yardımcı olmak için her zaman online.

Algoritma izleyicilerin size en hızlı şekilde ulaşması üzerine kodlanmıştır lakin çok fazla proses söz konusu olduğundan ortalama izleyicilerin yayına ulaşması 5-15 dakika arasında (sunucu yoğunluğuna göre) değişiklik göstermektedir. 15 dakika geçti ve botlarınız hala yayına ulaşmadıysa Canlı destekten ulaşarak kontrol talep edebilirsiniz.

Elbette! Stok paketlerde maksimum 200 izleyici vardır lakin 750 izleyiciye kadar satın alabilirsiniz. Fiyat bilgisi için canlı destek ekibimiz ile iletişime geçiniz.

Malesef! İş ortaklığı veya sponsorluk anlaşmalarına sıcak bakmıyoruz.

Elbette Hayır! Bilgilsayarınıza herhangi bir program, script kurmazsınız. Botların bilgisayarınız, ip adresiniz veya hash’leriniz ile bir ilgisi yoktur. Bu sayede ” twitch izleyici botu ücretsiz ” tamamen güvenlidir.

Hayır! Twitch İzleyici Bot ‘u tamamen Bot Kontrol panelimizden yönetirsiniz. Kullanımı gayet basittir ve panelde açıklamalar mevcuttur.

Tabi ki! Almak istediğiniz paket için Canlı destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Hayır! Sistem siz host/raid attığınız anda yayınızı kapandı olarak kabul eder ve botlar çalışmayı durdurur.

Twitch izleyici bot çalışmaya programlıdır. Kapanmasının tek yolu ise sizin yayını kapatmış olmanız. Özetle sorunuzun cevabı yayınınızı kapatır iseniz, internetiniz kesilir ise, bilgilsayarınız da bir sorun olur da yayın kesilir ise twitch izleyici bot kapanır. Çözüm ise çok basit panelden yeniden başlatabilirsiniz.

Hayır! Her paket tek kanala tanımlanır. Farklı kanala bot atamazsınız. Youtube paketiniz ile farklı bir kanalın yayınına bot atarsanız sitemizden 1 hafta süre ile banlanırsınız.

Kanal adınızı, mevcutta paketiniz varken 1 kereye mahsus olarak değiştirebilirsiniz. İşlemler için canlı destek ekibimiz ile iletişime geçiniz.

Chat Bot için güvenliğiniz gereği, size bir program vermeyeceğiz. Çünkü programlar virüslüdür ve bilgisayarınıza zarar verir ek olarak banlanmanıza sebep olabilir. Sizin için Chat bot paneli hazırladık. Kontrol panelden chat botunuzu ayarlayabilir dilediğiniz zaman başlatabilirsiniz. 

Evet, botlarınız yayına girdiğinizde otomatik olarak gelir.